اخبار و رویدادها
خانه » اخبار و رویدادها » مسابقه دوستانه نونهالان راه آهن پایتخت و پاس المپیک

مسابقه دوستانه نونهالان راه آهن پایتخت و پاس المپیک

DSC01495

تیم فوتبال نونهالان راه آهن پایخت طی سه هفته گذشته دو دیدار دوستانه در برابر تیم سرخپوشان برگزار کرد.تیم سرخپوشان دریا از تیمهای خوب در دسته دو تهران میباشد که چندین سال است در کنار یکدیگر تمرین میکنند و در این دو دیدار از چند بازیکن نوجوانان نیز استفاده کردند.

دیدار نخست دو تیم روز جمعه 24 مهرماه در زمین چمن آینده سازان برگزار شد که در این دیدار تیم سرخپوشان با نتیجه 7 بر یک به پیروزی رسید.تنها گل تیم راه آهن را امیرحسین قربانی در وقت دوم از روی یک ضربه کاشته به ثمر رساند.

دیدار دوم دو تیم روز جمعه 8 آبان ماه 94 در زمین آینده سازان برگزار شد. در این دیدار و در همان دقیقه اول بازی تیم سرخپوشان روی یک ضربه کرنر و روی غفلت بازیکنان راه آهن به گل اول رسید و نوید یک بازی پر گل را داد.

در ادامه و بر خلاف دیدار اول تیم راه آهن بسیار منطقی و زیبا بازی کرد و در دقیقه 18 بازی روی یک ضربه کرنر و پاسکاری خوب فرهاد شریفی و امیرعلی قاسمی، پاس قاسمی به امیررضا خدایاری رسید و خدایاری پشت محوطه با یک چرخش زیبا و شوتی دیدنی دروازه تیم سرخپوشان را باز کرد و نتیجه را مساوی کرد تا وقت اول با تساوی بپایان برسد.

تیم فوتبال نونهالان راه آهن در وقت دوم تعدادی از بازیکنان را تعویض کرد و از سنین پایینتر نیز بهره برد. در وقت دوم تیم سرخپوشان که از چندین بازیکن نوجوان خود بهره میبرد به دو گل دیگر دست یافت تا نتیجه سه بر یک بسود سرخپوشان شود. در ادامه و در دقایق پایانی وقت دوم امیر محمد ناظریان که تازه به میدان آمده بود از کمند مدافعان حریف گریخت و گل زیبایی را برای راه آهن به ثمر رساند تا اختلاف به حداقل برسد.وقت دوم با نتیجه سه بر دو بپایان رسید.

در وقت سوم رقابت تنگاتنگی بین دو تیم بود و تیم سرخپوشان دو گل دیگر را بثمر رساند و نتیجه را پنج بر دو بسود خود کرد.اما در دقایق پایانی بازی زیبای بازیکنان راه آهن تیم حریف را تحت فشار گذاشته بود و در نهایت سانتر خوب سروش صفری  در محوطه طی رفت و برگشتی به امیرعلی قاسمی رسید که این بازیکن مزد زحمات خود را گرفت و با شوتی دروازه حریف را باز کرد.در ادامه بارها بازیکنان راه آهن تا مرز باز کردن دروازه حریف پیش رفتند که با بدشانسی راه به جایی نبردند و یکبار ضربه بازیکنان راه آهن به تیرک دروازه برخورد کرد و یکبار هم سانتر قاسمی را فرهاد شریفی با سر به سمت دروازه زد که مدافع حریف توپ را از روی خط دروازه با دست برگشت داد که از دید داور مخفی ماند و در نهایت این بازی زیبا با نتیجه پنج بر سه بسود تیم سرخپوشان پایان یافت.

اسامی بازیکنان راه آهن در دیدار با سرخپوشان: امیررضا خدایاری، عرشیا آهون بر، صالح یوسف زاده، فرهاد شریفی، سروش صفری، اهورا گیوه چی، پوریا برخورداری، امیرحسین قربانی، صدرا خاکی، دانیال مجدزاده، امیرعلی قاسمی، امیر مهدی ملایی، محمد دولتخواه، پویا حسنی، امیرحسین داداش زاده، امیرحسین محسنی خواه، امیر محمد ناظریان.

تیم فوتبال راه آهن پایتخت در سومین دیدار خود روز جمعه 15 آبان در سومین دیدار دوستانه به مصاف تیم پاس المپیک میرود.این دیدار از ساعت 9:30  در زمین آینده سازان برگزار میشود.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*