اخبار و رویدادها
خانه » اخبار و رویدادها » برد پر گل نونهالان در برابر سرخپوشان

برد پر گل نونهالان در برابر سرخپوشان

راه آهن پایتخت 30 سرخپوشان

گلها: فرهاد شریفی، امیرمحمد محمدی، امیرحسین زارعی

اسامی بازیکنان: امیرحسین داداش زاده(صالح یوسف زاده)،پوریابرخورداری، کیارش کمانگر، سروش صفری(امیرحسین قربانی)، امیرحسین محسنی خواه(دانیال مجدزاده)، امیررضا خدایاری، امیرعلی قاسمی(امیرمحمد محمدی)، عرشیا آهون بر(امیرمحمد دولتخواه)، امیرمحمد ناظریان(فرهاد شریفی)، امیرحسین زارعی(پویا حسنی)

تیمهای نونهالان راه آهن پایتخت و سرخپوشان در سومین دیدار دوستانه خود بمصاف یکدیگر رفتند.تیم راه آهن که از سه بازی دوستانه پیشین خود سه باخت را در کارنامه داشت، این بازی را خیلی خوب شروع کرد و از همان ابتدا توپ و میدان را در اختیار گرفت.

وقت اول اگرچه بازیکنان راه آهن میل به گلزنی داشتند اما در نهایت بازی با نتیجه مساوی بدون گل بپایان رسید.در این وقت بازی خوب بازیکنان راه آهن باعث شد تا بازیکنان سرخپوشان به دروازه راه آهن نزدیک نشوند.

وقت دوم با چند تغییر برای تیم راه آهن همراه شد که این تغییرات ثمر داد و یک نیمه پرگل را شاهد بودیم.در دقایق ابتدایی وقت دوم ضربه کرنر امیررضا خدایاری را فرهاد شریفی به زیبایی و با یک ضربه سرضرب وارد دروازه حزیف کرد تا راه اهن را از حریف پیش بیندازد.

در ادامه بازیکنان راه آهن به حملات خود ادامه دادند و دروازه حریف را بارها تا مرز فروپاشی تهدید کردند.در یکی از این موقعیتها باز هم روی یک ضربه کرنر که امیررضا خدایاری ارسال کرده بود توپ در محوطه جریمه به کیارش کمانگر رسید که این بازیکن شوتی را روانه دروازه کرد و در بین راه امیرمحمد محمدی روی توپ اثر گذاشت و توپ را وارد دروازه حریف کرد تا راه آهن با دو گل از حریف پیش بیفتد.

بازیکنان سرخپوشان که خود را بازنده میدیدند، کمی به خود آمدند و خطراتی را روی دروازه راه آهن ایجاد کردند که در یکی ازین موقعیتها صالح یوسف زاده در مصاف تک به تک با دروازه بان با عکس العملی زیبا و دیدنی توپ را راهی کرنر کرد.

در حالیکه سرخپوشان در تلاش بودند گلهای خورده را جبران کنند، امیرحسین زارعی که تازه بجای خدایاری وارد زمین شده بود با یک شوت از راه دور بسمت دروازه و اشتباه مسلم دروازه بان حریف، گل سوم تیم راه آهن را بثمر رساند تا راه آهن با سه گل از حریف پیش بیفند.

در اواخر وقت دوم بازیکنان سرخپوشان بارها تا مرز باز کردن دروازه راه آهن پیش رفتند اما با دفاع خوب بازیکنان راه آهن و توپ گیری های خوب یوسف زاده راه بجایی نبردند و دوبار توپ توسط شریفی و کمانگر از روی خط دروازه بیرون کشیده شد و یکبار نیز شوت زیبای بازیکنان سرخپوشان به تیرک دروازه برخورد کرد تا یک بازی زیبا و پرگل و پر هیجان را در این وقت شاهد باشیم.

وقت سوم را نیز راه آهن با تغییراتی آغاز کرد و بازهم نبض بازی را دراختیار گرفت و بارها میتوانستند گلهای خود را افزایش دهند که با درخشش دروازه بان حریف و مدافعان راه بجایی نبردند و در نهایت این بازی با نتیجه سه بر صفر بسود تیم راه آهن پایتخت بپایان رسید.

بازیکنان راه آهن دوهفته پیش(جمعه 15 آبان) در دیداری دوستانه بمصاف تیم پاس المپیک رفته بودن که در آن دیدار سه بر دو مغلوب حریف شده بودند و گلهای راه آهن را امیرمحمد ناظریان و مدافع حریف بثمر رسانده بودند.(متاسفانه بدلیل دیر رسیدن گزارش این بازی موفق نشدیم خبرش را در سایت به  استحضارتان برسانیم)

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*