اخبار و رویدادها
خانه » اخبار و رویدادها » پیروزی پر گل بازیکنان راه آهن پایتخت

پیروزی پر گل بازیکنان راه آهن پایتخت

نونهالان راه آهن پایتخت در مسابقه ای دوستانه خوش درخشیدند

جمعه۱۷ اردیبهشت ۹۵ – مجموعه ورزشی آینده سازان

راه آهن پایتخت ۸ _ ۱ سرخپوشان

گلها: قاسمی(۳گل)، محمدمحمدی(۲گل)، خدایاری، آهون بر، مولایی
بازیکنان: یوسف زاده(داداش زاده)(مرادی)، شریفی، محسنی خواه، قربانی(ظهیری)، زارعی(قاسمی)، دولتخواه(آهون بر)، حسنی(گلمحمد)، خدایاری(ناظریان)، محمد محمدی، مولایی.

تیم فوتبال راه آهن پایتخت در دیداری دوستانه روز جمعه بمصاف تیم سرخپوشان رفت.

بازیکنان راه آهن که تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته بودند، با کارهای تمرین شده و پاسکاریهای خوب، خیلی زود و در ثانیه ۳۰ بازی روی پاس خوب پویا حسنی و فرار و پاس زیبای مولایی و ضربه با دقت محمدی به گل اول رسیدند تا نوید یک بازی پر گل را دهند.

دقایقی بعد پاس دولتخواه در نهایت به مولایی رسید تا مولایی که سازنده گل نخست بود اینبار خودش زننده گل دوم باشد.

در ادامه بازهم بازیکنان راه آهن با بازی و پاسکاریهای زیبا موقعیتهایی را خلق کردند که موقعهیتها از دست رفت تا روی یک ضدحمله و غافلگیری دروازه راه آهن باز شود تا بازیکنان راه آهن احساس خطر کنند.

در ادامه و روی پاسکاری زیبای بازیکنان راه آهن توپ در ریباند پشت محوطه به محمدی رسید که بازهم با یک ضربه زیبا و خوب دروازه را باز کرد تا وقت اول با نتیجه سه بر یک به پایان برسد.

در وقت دوم تعویضهایی صورت گرفت و بازهم بازیکنان راه آهن بازی را خوب آغاز کردند.

روی یک ضربه کرنر پاس خوب آهون بر به قاسمی رسید تا قاسمی با یک ضربه بغل پای زیبا و از راه دور دروازه حریف را برای بار چهارم باز کند.

در ادامه بازیکنان راه آهن خیلی خوب توپ و میدان را در اختیار گرفتند و عطش گلزنی آنها پایانی نداشت تا در ادامه وقت دوم و در وقت سوم چهار بار دیگر دروازه حریف را باز کنند تا نتیجه هشت بر یک بسود بازیکنان راه آهن رقم بخورد.

گلهای تیم راه آهن را دو بار دیگر قاسمی بثمر رساند تا باز هم در یک مسابقه دوستانه هت تریک کند. و دو بار نیز خدایاری و آهون بر به زیبایی دروازه حریف را باز کردند.

در این دیدار دو بار شوت خدایاری و مولایی به تیرک دروازه حریف برخورد کرد.

در نهایت بازیکنان راه آهن با یک بازی زیبا هشت بر یک حریف خود را شکست دادند.

مهاجر در رابطه با این بازی گفت: بازی بسیار خوبی بود.بازی را خوب آغاز کردیم و خوب هم از موقعیتها استفاده کردیم و هم از بازی بازیکنانم راضی هستم و هم از نتیجه این بازی.

مهاجر در ادامه گفت: خوشحالم که بازیکنانم پیشرفت خوبی داشتند و از اینکه فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتند لذت بردم و این را ثمره تلاش بازیکنان در تمرینات میدانم و امیدوارم  روز به روز بهتر این شوند.

مهاجر در ادامه گفت: هنوز ابتدای راه هستیم و برای حرفه ای شدن خیلی کار داریم و اگر بازیکنان به همین منوال ادامه دهند آینده خوبی را برایشان پیش بینیمیکنیم. خوشحالم از اینکه بازیکنانی که روزی قبل از مسابقه خود را بازنده میدانستند و از پیش باخته بودند، هم اکنون با قدرت به میدان میروند و با گلهای اندک راضی نمیشوند و این نشاندهنده عزم و اراده بازیکنان برای حرفه ای شدن است.البته راه بلندمدتی را در پیش داریم که باید محکم و استوار و با عزم و اراده تا پایان کار ادامه دهیم تا ان شاءالله مجموعه موفقی شویم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*