اخبار و رویدادها

شکست نونهالان راه آهن در جدالی نزدیک

جمعه۲۴ اردیبهشت-ساعت ۹:۳۰

راه آهن پایتخت ۰ – ۲ پاس المپیک

بازیکنان: یوسف زاده(مرادی)، شریفی، محسنی خواه(کرمی)، مهرادمحمدی، امیرعلی محمدی، خدایاری(ظهیری)، آهون بر(حسنی)، زارعی(دولتخواه)(داداش زاده)، مولایی، قاسمی(امیرمحمدمحمدی).
تیم فوتبال راه آهن پایتخت در دیداری دوستانه به مصاف تیم خوب پاس المپیک رفت.
بازی را بازیکنان راه آهن برتر از حریف آغاز کردند و خیلی خوب توپ و میدان را در اختیار گرفتند.
در همان وقت اول بارها و بارها بازیکنان راه آهن میتوانستند دروازه پاس را باز کنند که با کمی بدشانسی توپ وارد دوازه نشد.
شوت زیبای محمدی را در برگشت مولایی در موقعیت تک به تک از زیر دستان دروازه بان رد کرد که توپ در حال ورود به دروازه با تکل مرافع حریف از روی خط بیرون کشیده شد.
دقایقی بعد شوت زیبا و از راه دور خدایاری با کمی بدشانسی به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و عرض ددوازه را روی خط طی کرد و به بیرون رفت.
در وقت اول بازیکنان راه آهن فوق العاده بازی کردند و اجازه خودنمایی به حریف را ندادند.
وقت دوم را بازیکنان پاس بهتر آغاز کردند و از خستگی بازیکنان راه آهن نهایت استفاده را بردند و روی یک اشتباه از مدافعین راه آهن دروازه راه آهن را باز کردند.
در وقت سوم و چهارم بازیکنان راه آهن تلاش زیادی را برای جبران گل خورده صورت دادند اما درخشش دروازه بان حریف و مدافعان و کمی لی دقتی در ضربات آخر مانع از گلزنی بازیکنان راه آهن شد.در وقت چهارم و در حالیکه بازی در اختیار بازیکنان راه آهن بود روی یک ضربه کاشته و اشتباه مدافعین در آفساید گیری، بازیکنان پاس برخلاف جریان بازی به گل دوم رسیدند تا بازی با نتیجه دو بر صفر در یک رقابت جذاب و نفسگیر بسود پاس بپایان برسد.
مهاجر پس از بازی گفت: بازی زیبا و خوبی بود و مسابقه جانداری بود که هر دو تیم بازی قشنگی را به نمایش گذاشتند و موقعیتهای زیادی را خلق کردند.
ایشان افزود:وقت اول را خوب آغاز کردیم و میتوانستیم با یک نتیجه پر گل از زمین خارج شویم اما کمی بدشانسی مانع از گلزنی شد و حتی در وقت اول اجازه خلق موقعیت به حریف ندادیم.البته وقت دوم را ضعیف بازی کردیم و دلیل آن نبود خیلی از بازیکنان بود که تعویضهای ما را کم کرده بود، در حالیکه تیم حریف تقریبا دو برابر ما بازیکن داشت و از بازیکنان تازه نفس خود خوب بهره برد. بازیکنان خوب زحمت کشیدند و وقت سوم و چهارم عالی بودند و از اینکه تمام تلاش خود را برای پیروزی کردند ممنونم.
مهاجر در ادامه گفت:اگر چه بازیکنان نتیجه این بازی را واگذار کردند اما جا دارد از بازی جنگنده و زیبای آنها در برابر حریف تقدیر و تشکر کنم.
مهاجر در پایان با آرزوی موفقیت برای بازیکنان ، گفت: امیدوارم در مسابقات بعدی نمایش بهتری را داشته باشیم و بتوانیم نتایج خوبی را همراه با بازی زیبا بدست آوریم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*