اخبار و رویدادها
خانه » اخبار و رویدادها » مسابقه دوستانه راه آهن و بهمن ری

مسابقه دوستانه راه آهن و بهمن ری

شکست راه آهن در رقابتی نزدیک


جمعه ۷ خرداد- زمین آینده سازان
راه آهن پ ۰ – ۱ بهمن
بازیکنان: یوسف زاده، شریفی(جوکار)، مهراد محمدی( قربانی)، محسنی خواه(کرمی)، زارعی(ابوالفضل جوانمرد)، خدایاری(ظهیری)، آهون بر(زارعی)، قاسمی(احمدجوانمرد)، مولایی(دولتخواه)، ناظریان(امیرمحمدمحمدی)
تیم فوتبال راه آهن پایتخت در دیداری دوستانه بمصاف تیم خوب بهمن ری رفت.
تیم بهمن که سابقه قهرمانی در مسابقات دسته دو تهران را داشت جهت آمادگی برای حضور در مسابقات تهران بمصاف تیم نوپای راه آهن رفت.
بازیکنان بهمن ری در همان دقیقه دو بازی و روی اشتباه پی در پی مدافعان راه آهن خیلی زود به گل رسیدند تا نویدبخش بازی پر گلی باشند.
بازیکنان راه آهن که خیلی زود دروازه خود را باز شده دیدند، پس از گذشت ۱۰ دقیقه پر اشتباه و پراسترس، کم کم خود را در زمین پیدا کردند و بر خلاف تصور ، توپ و میدان را در اختیار گرفتند و با یک بازی زیبا و هجومی بارها تا مرز فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند اما درخشش دروازه بان حریف و بدشانسی مانع از فروپاشی دروازه بهمن ری شد.
در نیمه اول یکبار شوت زیبای زارعی از پشت محوطه با بدشانسی به تیرک دروازه خورد و بارها خدایاری با حرکات زیبا و شوتهای ناگهانی دروازه حریف را با خطر روبرو کرد اما با اینحال نیمه نخست باهمان تک گل زودهنگام بسود بهمن ری بپایان رسید.
وقت دوم را باز هم بازیکنان راه آهن خوب آغاز کردند و باز هم موقعیتهایی را خلق کردند که راه بجایی نبردند.
در این نیمه یکبار بهترین موقعیت بازی توسط مولایی از دست رفت.در این صحنه روی یک توپ بلند مولایی، خدایاری و آهون بر در موقعیت سه به تک با دروازه بان قرار گرفتند که مولایی کمی عجله کرد و این موقعیت استثنایی را براحتی از دست داد.
البته در این نیمه تیم بهمن هم موقعیتهایی را خلق کرد که با حرکات زیبای یوسف زاده دروازه بسته ماند.
این دیدار جذاب در پایان با نتیجه یک بر صفر بسود بهمن ری بپایان رسید.
به بازیکنان راه آهن بابت بازی زیبا و جنگنده در برابر حریف خسته نباشید میگویم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*