اخبار و رویدادها
خانه » اخبار و رویدادها » پیروزی نونهالان در برابر سرخپوشان

پیروزی نونهالان در برابر سرخپوشان

پیروزی تیم فوتبال راه آهن در دقایق پایانی….

راه آهن ۱-۰ سرخپوشان
گل: خدایاری
بازیکنان: یوسف زاده، محسنی خواه، حاتمی، مهرادمحمدی(صفری)(شریفی)، امیرعلی محمدی(ابوالفضل جوانمرد)، مولایی(رجبعلی)، آهون بر(احمد جوانمرد)(اکبری)، زارعی(عسگری)،خدایاری(محمدمحمدی)(رامبد ژیان)
تیمهای راه آهن پایتخت(پارسا) و سرخپوشان برای دومین بار طی این هفته در دیداری دوستانه روز جمعه دوم مهر در برابر هم صف آرایی کردند.
بازی را بازیکنان راه اهن خیلی خوب آغاز کردند و با ۱۵ پاس پی در پی در همان دقایق اول موقعیت گل خلق کردند.
در ادامه بازهم این بازیکنان راه آهن بودند که بر توپ و میدان مسلط بودند و بارها تا یکقدمی دروازه حریف پیش رفتند اما درخشش دروازه بان حریف و بی دقتی بازیکنان در زدن ضربات آخر مانع از یک نتیجه پرگل شد.
دو تیم در سه تایم ۲۰ دقیقه ای باهم رقابت کردند که تایم اول و دوم با نتیجه صفر بر صفر بپایان رسید‌.
در وقت سوم بازهم بازیکنان راه آهن بارها دروازه حریف را تهدید کردند که در نهایت در دقایق پایانی پاس مولایی را خدایاری با زیرکی به گل تبدیل کرد تا بازی با همان یک گل به پایان برسد.
در این دیدار بارها فرارهای آهون بر که روز خوبی را پشت سر گذاشت موقعیتهایی را خلق که ضربات آخر به گل تبدیل نشد.
نکته مورد توجه در این دیدار حضور سه بازیکن خردسال راه آهن بود که دقایقی را در بازی حضور داشتند و در اولین حضور در مسابقه بسیار عالی کردند.

آقایان رامبد ژیان، هیراد رجبعلی و امیرعلی عسگری آینده سازان آکادمی راه آهن هستند که در این دیدار حساس حضور خوبی داشتند.

شوت خوب رامبد ژیان و توپ گیریهای عسگری و رجبعلی از زیباییهای این دیدار بود.

مهاجر در رابطه با این دیدار گفت: دیدار خوبی بود و خوشبختانه بازیکنان برخی کارهای تمرینی را در زمین پیاده کردند که از نکات قابل توجه پاسکاریهای متوالی و یک و دوهای زیبایی بود که در لحظاتی از بازی صورت گرفت.این نشان میدهد بازیکنان کم کم به درک فوتبالی میرسند و امید است که در آینده با تمرینات بهتر، بازیهای زیباتری را از آنها مشاهده کنیم.
ایشان در مورد حضور سه بازیکن خردسال گفت: خوشبختانه از این امتحان سربلند بیرون آمدیم و خوشحالم که بازیکنانی با پنج، شش سال اختلاف سن نسبت بازیکنان حریف و بازیکنان خودی وارد زمین میشوند و اینطور با جسارت بازی میکنند و نوید روزهای خوبی را میدهند و این نشان دهنده زحمات مربیانی است که در آکادمی در حال تلاش برای رشد بازیکنان هستند و جا دارد از تک تک مربیان آکادمی تشکر کنم.
حدود ۱۰، ۱۲ دقیقه از ۳ بازیکن خردسال استفاده کردیم و جالب اینکه تک گل بازی هم در همان دقایق بثمر رسید و در همان لحظات حضور این بازیکنان مثمر ثمر بود.
خوشبختانه در کشف استعداد های آکادمی اشتباه نکردیم و امیدوارم با اعتماد و حمایت خانواده های محترم بتوانیم بازیکنان خوبی را به فوتبال جامعه معرفی نمائیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*