اخبار و رویدادها
خانه » اخبار و رویدادها » تساوی در دیداری پر افت و خیز

تساوی در دیداری پر افت و خیز

 

راه آهن پایتخت ۱-۱ بهمن ری
گل: امیررضاخدایاری
بازیکنان:یوسف زاده، حاتمی، امیرعلی محمدی(شریفی)، مهرادمحمدی(ظهیری)، زارعی(صفری)، محسنی خواه(ابوالفضل جوانمرد)(احمد جوانمرد)، مولایی(اکبری)، خدایاری(فاتحی)، آهون بر(فرزین)، امیرمحمدمحمدی(گرامی)
تیمهای فوتبال راه اهن و بهمن ری روز جمعه در سه وقت ۲۰ دقیقه ای بمصاف یکدیگر رفتند.
وقت اول با بازی خوب و سراسر هجومی تیم بهمن ری آغاز شد و در همان دقایق اولیه بازیکنان بهمن یکبار تیرک دروازه راه آهن را به لرزه دراوردند.پس از آن باز هم حملات خوب بازیکنان بهمن ادامه یافت تا اینکه روی یک ضربه کرنر و روی اشتباه و تعلل مدافعین و دروازه بان راه آهن بازیکنان بهمن ری با یک ضربه سر به گل رسیدند.
پس از گل بازیکنان راه اهن بسیار اشفته و بهم ریخته بازی را ادامه دادند و بارها و بارها تیم بهمن ری میتوانست دروازه راه آهن را روی همین آشفتگی باز کند که راه به جایی نبرد و وقت اول با همان یک گل پایان یافت.
وقت دوم بازیکنان دو تیم کاملا تغییر کردند و دو تیم با ترکیبی متفاوت وارد زمین شدند که نتیجه آن یک بازی پایاپای و رقابتی نزدیک بود که گلی را در بر نداشت و دو تیم تک موقعیتهایی را برای گل داشتند که نتیجه در پایان تغییر نکرد.
وقت سوم دو تیم باز هم با ترکیب تایم اول وارد زمین شدند.
بازیکنان راه آهن بر خلاف وقت اول، وقت سوم را جنگنده و هجومی آغاز کردند و بارها و بارها تا مرز فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند.
بازیکنان راه آهن که توپ و میدان را در اختیار گرفته بودند تا بازی ضعیف خود در نیمه اول را جبران کنند، بالاخره مزد زحمات و تلاش خود را گرفتند و در یکی از حملات، سانتر خوب اهون بر را خدایاری با یک ضربه وارد دروازه بهمن ری کرد تا دو تیم به تساوی برسند.
در وقت سوم هر دو تیم بازی جانانه و جنگنده ای را انجام دادند و دو تیم موقعیتهای خوبی را بدست اوردند اما در نهایت بازی با نتیجه یک بر یک مساوی به پایان رسید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*