اخبار و رویدادها
خانه » اخبار و رویدادها » شکست راه آهن در رقابتی نزدیک

شکست راه آهن در رقابتی نزدیک

شکست راه آهن در برابر پاس المپیک…


راه آهن پایتخت ۲-۳ پاس المپیک
گلها: امیررضاخدایاری(پنالتی)، ابوالفضل جوانمرد
بازیکنان: یوسف زاده، حاتمی(شریفی)، امیرعلی محمدی(فرزین)، زارعی(ظهیری)، مهرادمحمدی(محسنی خواه)، خدایاری(احمدجوانمرد)، اکبری(گلفر)، آهون بر(صفری)، مولایی(گرامی)(ابوالفضل جوانمرد)، امیرمحمدمحمدی(رجبعلی)
تیمهای فوتبال راه آهن و پاس روز جمعه در دیداری دوستانه بمصاف هم رفتند.
دو تیم دیدار جذابی را آغاز کردند و در همان دقایق اولیه توپ روی دروازه ها بود که روی یک ضربه ایستگاهی مهراد محمدی بازیکن حریف را سرنگون کرد که داور یک پنالتی اعلام کرد.
ضربه پنالتی را بازیکن حریف به تیرک دروازه زد و راه به دروازه نبرد.
دقایقی بعد بازیکنان راه آهن روی دروازه حریف فشار آوردند که ضربه خوب امیرعلی محمدی را دروازه بان حریف دفع کرد و در برگشت و روی چند رفت و برگشت توپ به دست مدافع پاس برخورد کرد و داور یکبار دیگر و اینبار بسود تیم راه آهن اعلام پنالتی کرد.
ضربه پنالتی را خدایاری بخوبی به گل تبدیل کرد.
وقت اول با همین یک گل به پایان رسید.
در وقت دوم دو تیم کاملا ترکیب خود را تغییر دادند.در این وقت نیز دو تیم بسیار جذاب به رقابت پرداختند و موقعیتهایی را خلق کردند.
در یک موقعیت تیم پاس باز هم موفق به گرفتن ضربه پنالتی شد که ضربه پنالتی حریف را یوسف زاده دفع کرد و در برگشت زننده پنالتی توپ را به گل تساوی تبدیل کرد.
در وقت سوم باز هم دو تیم با ترکیب وقت اول به میدان رفتند و موقعیهایی را خلق کردند و تیم پاس باز هم روی اشتباه مدافعین به گل رسید و دو بر یک پیش افتاد.
در بیست دقیقه چهارم بازیکنان راه آهن برای جبران نتیجه وارد زمین شدند و روی شوت از راه دور و زیبای جوانمرد به گل تساوی رسیدند.
دو تیم بازی پایاپای و نفسگیری را طی میکردند و در حالیکه چیزی بپایان مسابقه نمانده بود اشتباه مدافعین باعث شد تا پاس روی فرار بازیکن خود موقعیتی را خلق کند که این توپ با باهوشی مهاجم پاس به گل سوم تبدیل شد.
تلاش بازیکنان راه آهن در دقایق باقیمانده ثمری نداشت و تیم پاس موفق شد با نتیجه سه بر دو به پیروزی برسد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*