اخبار و رویدادها
خانه » اخبار و رویدادها » شکست راه آهن در برابر تیم پاس

شکست راه آهن در برابر تیم پاس

بازیکنان راه آهن در دیداری نزدیک در مقابل  تیم پاس شکست خوردند
راه آهن پایتخت ۰-۲ پاس
بازیکنان: یوسف زاده، حاتمی، مهرادمحمدی(فرزین)، امیرعلی محمدی، ابوالفضل جوانمرد، احمدجوانمرد( محسنی خواه)، خدایاری، زارعی،مولایی، ظهیری(اکبری)
تیمهای فوتبال راه آهن پایتخت و پاس برای چندمین بار در دیداری دوستانه بمصاف یکدیگر رفتند.
در این دیدار و در همان دقایق ابتدایی توپ با دستان ظهیری برخورد کرد که داور این خطا را پنالتی اعلام کرد و ضربه پنالتی را بازیکن حریف به گل تبدیل کرد.
پس از این گل زودهنگام بازیکنان راه آهن توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات زیادی را روی دروازه حریف تدارک دیدند اما بازهم روی یک ضد حمله و اشتباه مدافعین راه آهن بازیکن پاس گل دوم را نیز بثمر رساند تا وقت اول در عین میدانداری بازیکنان راه اهن و برخلاف جریان بازی با دو گل بسود پاس بپایان برسد.
وقت دوم بازیکنان راه آهن بازهم توپ و میدان را در اختیار داشتند اما بازی احساسی آنها کمی از زیبایی بازی آنها کاسته بود.هر چند در همین وقت دوم بارها حرکات انفجاری خدایاری و شوتهای این بازیکن موقعیتهایی را خلق کرد که با درخشش دروازه بان حریف و با کمی بدشانسی گلی بثمر نرسید.
در این وقت دو پاس زیبای خدایاری، مولایی را با دروازه بان پاس در موقعیت تک به تک قرار داد که ضربات مولایی راه به دروازه نبرد تا دو موقعیت عالی برای راه آهن از دست برود.
وقت سوم را باز هم بازیکنان راه آهن بهتر آغاز کردند و بارها دروازه حریف را تهدید کردند که با کمی بی دقتی و گاهی بدشانسی و البته درخشش دروازه بان حریف راه به دروازه نبردند.
البته تیم پاس هم گاهی در ضدحملات خطرناک ظاهر شد که دوبار یوسف زاده موقعیت تک به تک را به زیبایی از مهاجم حریف گرفت و یکبار نیز حاتمی با تیزهوشی توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید تا این بازی در نهایت با نتیجه دو بر صفر بسود پاس به پایان برسد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*